Інтернет-магазин коміксів worldofcomics: Чому комікси популярні?

news

Дуже важко відповісти на таке просте запитання. Але все почалося з цього хлопця  –  Стена Лі. Інтернет-магазин коміксів Worldofcomics розповів нам цікаву історію.

Ви можете хоч зараз перейти за посиланням https://worldofcomics.ua/, але дочитайте історію до кінця.

Історія створення коміксів

Спочатку існувала ціла купа одноразових коміксів від бренду, аж поки одного разу дитина на ім’я Стен Лі створив власний Всесвіт. Він дуже швидко став неймовірно популярним, оскільки давав дітям гарне читання про улюблених супергероїв протягом кварталу.

Відтоді Стен розширив свій Всесвіт і назвав його дивовижним, але він навіть не підозрював, що його популярність призведе до його найбільшого конкурента. Малкольм Вілер-Ніколсон після Другої світової війни відчайдушно потребував роботи, і він почув про Стена Лі. І тому він розпочав власну індустрію коміксів, яка також швидко набула популярності. 

На жаль, Малком зустрів свою смерть у віці 75 років, але це не мало значення, оскільки його компанія була на місці та процвітала. Сам Стен Лі помер у віці 95 років. Багато компаній пробували повторити успіх, але ми ніколи не можемо порівняти їхню популярність з компаніями.

Чому світ коміксів такий дивовижний

  1. Більш широкий діапазон. 

Коли люди вперше почали захоплюватися коміксами, це були майже всі комікси про супергероїв. Навіть більш успішні менші видавництва, такі як Valiant, Dark Horse та Image, видавали комікси про супергероїв. Зараз різниця неймовірна. Існує стільки жанрів і багато видавців. Тому людям, які не є фанатами супергероїв, легко знайти те, що їм подобається, що розширює базу читачів коміксів. 

Ми все ще можемо піти ще далі – нон-фікшн все ще є дуже малою частиною коміксів із величезним потенціалом. Крім того, незважаючи на те, що комікси призначені для дітей, протягом останніх кількох десятиліть вони точно не були орієнтовані на дітей, але зараз дитячий ринок вибухнув кількома книгами, які продають карколомні цифри.

 

  • Більш широкі формати. 

Комікси доступні більш ніж будь-коли. Окремі випуски, збірники, графічні романи, цифрові видання, веб-комікси тощо. Божевільно думати, що в минулі роки, якщо ви пропустили один випуск, ви не мали можливості його прочитати, якщо ви не змогли відстежити десь «попередній номер». 

Були зібрані основні сюжетні лінії чи популярні інді-комікси, але це було рідко. Тепер це стандарт, коли сюжетні лінії збираються разом в одній книзі. Це робить читання набагато легшим, ніж будь-коли раніше, щоб потрапити в комікси. 

Додавання цифрових і веб-коміксів також є великою зміною, ви можете носити десятки коміксів на своєму iPad чи будь-якому іншому. Мережа також дозволяє негайно публікувати комікси, що є величезною перевагою для щоденних або тематичних коміксів.

 

  • Більша доступність. 

 

Комікси зараз скрізь: магазини коміксів, книжкові магазини, бібліотеки, газетні кіоски та такі чудові крамниці як інтернет-магазин коміксів Worldofcomics. 

Давайте будемо чесними, класичний магазин коміксів минулого був страшним місцем для нових читачів, особливо жінок, тому не дивно, що наявність коміксів в інших місцях збільшила продажі. 

Загалом магазини коміксів також наздогнали, і більшість тепер схожі на книжковий магазин на головній вулиці, ніж на брудний підвал. Крім того, іноземні комікси набагато доступніші в перекладних виданнях, і придбати їх через Інтернет набагато легше.

0 Комментариев