Блок для майнингу криптовалюти вилучили у пасажира автобуса “Неаполь-Луцьк”

news

Блок автоматичного оброблення інформації намагався незаконно завезти в Україну пасажир рейсового автобуса, який повертався з Італії через українсько-угорський кордон.

Як повідомляє Закарпатська митниця, вартість товару – понад 300 тис грн, що значно перевищує дозволену митним законодавством суму – 500 євро і до 50 кг для ввезення товару на одну особу без декларування та сплати митних платежів.

З’ясувалося, що 41-річний житель м.Вінниця, повертаючись автобусом з країн ЄС, прихопив з собою товар іноземного виробництва, який підлягає обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Блок автоматичного оброблення інформації – ASIC-майнер торгівельної марки «Bitmain» моделі «Antminer Т19_84Т китайського виробництва знаходився у картонній коробці багажного відсіку автобуса серед інших речей. В інтернет мережі ціна його понад 320 тис грн.

Не задекларований товар чоловік не визнав своєю власністю. Сказав, що перевозив на прохання незнайомця з Італії у м.Радомишль, що на Житомирщині.

Відтак, інспектори митного поста «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби задокументували дане порушення митних правил за статтею 472 МКУ. Наразі блок автоматичного оброблення інформації вилучено, а його остаточну вартість встановить спеціаліст-експерт.

0 Комментариев