Благодійний фонд «Дім Милосердя» допомогає миколаївцям

news

Благодійний фонд «Дім Милосердя» був заснований в Миколаєві в 2017 році. За 5 років були реалізовані соціальні проєкти з допомоги незахищеним категоріям населення. «Дім Милосердя» допомагає багатодітним родинам, особам з інвалідністю, пенсіонерам та малозабезпеченим людям.

Під час війни волонтери допомагають населенню міста Миколаєва та вимушеним переселенцям адресною доставкою та організацією масової видачі гуманітарної допомоги: продуктів харчування, засобів гігієни, ліків. Кожен день працює пункт видачі найнеобхідніших продуктів від «Дому Милосердя». Тут можна отримати хліб, консерви. Перелік усіх пунктів видачі можна знайти за посиланням.

За кілька місяців війни допомогу вже отримали понад 1500 людей. Щодня кількість заявок про допомогу лише зростає. Фонд продовжує й розширює свою діяльність, та наразі потребує суспільної підтримки.

Для доставки продуктів та необхідної гуманітарної допомоги потрібен мікроавтобус. Організатори «Дому Милосердя» відкрили збір на нього загальною сумою  25 000 $. Освітлення діяльності фонду та фотозвіти можна переглянути на сторінці @Dommuloserdiya у Фейсбук.

Закликаємо всіх небайдужих за можливості долучитись та підтримати роботу фонду «Дім Милосердя» фінансово!

Будь-яка сума приблизить організаторів фонду до благодійної мети. Долучитися можна переказом на карту:

Приват Банк

5168742243397308

Священко Юрій

З питань співпраці чи отримання необхідної допомоги, звернення приймаються за телефонами:

050-729-13-21 Юрій

093-952-10-59 Лідія

0 Комментариев