Банківська картка для виплат: яку обрати

news

На відміну від кредитної картки з кредитним лімітом, дебетові необхідні для отримання щомісячних нарахувань. Власники таких карток можуть використовувати тільки власні кошти, тобто позитивний баланс. 

Попри це платіжна дебетова картка – універсальний інструмент для оплат, за користування яким власник може отримувати заохочення та бонуси. Більшість дебетових карток мають однакові умови використання: безкоштовний випуск, безкомісійне поповнення та зняття готівки через банкомат. 

Тоді як обрати найкращу картку для особистих потреб, що врахувати? Про це ми запитали в експертів “Райффайзен Банку”, що кілька років поспіль посідає перше місце серед найнадійніших банків країни.

Вигідні умови нарахування кешбеку 

Якщо вас цікавить не лише зарахування виплат та зберігання готівки, але й отримання бонусів, рекомендуємо замовити картку Gold. За умовами її використання власник отримує кешбек у розмірі 1% за покупки у категорії кафе та ресторани, побутова техніка, одяг та взуття. Тобто 1% від вартості товару (витрачених коштів) повертається на карту у вигляді кешбеку. 

Загалом банківська картка має вигідні умови користування, зокрема, безкоштовний випуск, поповнення та зняття готівки без комісій, може бути випущена в електроному вигляду (віртуальна) без візитів до банку.

Знижки на АЗС та у магазинах

Водії та власники автівок обирають дебетову карту Fishka з вигідними цінами на пальне. Так, власники картки отримують знижку мінус 2 грн за літр бензину та 1 грн на літр газу у мережі АЗС ОККО. За купівлю інших товарі у магазині при АЗС власник картки отримує кешбек у розмірі 5% від суми витрат (за непаливні товари).

Ба більше, за розрахунок карткою Fishka особа отримує бали на персональний рахунок. Бали нараховуються за покупку товарів у мережі магазинів-партнерів – а це понад 2000 торговельних точок, серед яких магазини електроніки, аптеки, мобільні оператори, служби таксі, інтернет-магазини тощо.

Акумуляція валюти

Ви можете оформити дебетову карту у валюті (євро або доларі США) та використовувати її для оплат у зарубіжних інтернет-магазинах або під час подорожей за кордон. Так вдасться уникнути подвійної конвертації. 

Також валютну карту рекомендують відкрити особам, котрі отримують особисті перекази на карту з-за кордону. Бо, для прикладу, на гривневу пенсійну карту переказ у євро отримати не можна. 

Зарахування коштів на валютну карту безкоштовне, а от за зняття готівки доведеться платити комісію. Так, за зняття готівки у мережі банкоматів та відділень “Райффайзен Банку” комісія складає 1,2% (мінімум 1 USD/EUR).

Державна допомога

Вимушено переселені особи отримують державну допомогу на карту єПідпримка. Зараз розмір щомісячної виплати складає 3000 грн на дітей та осіб з інвалідністю, 2000 грн – для інших осіб. Всі розрахунки та зняття готівки з картки відбуваються з комісією 0%. Єдина важлива умова – поповнити карту може лише держава! Тож, якщо вам потрібна картка з можливістю поповнення особистими коштами, виберіть інший тип. 

0 Комментариев