Австралійська майстриня робить скульптури із…ляльок. ФОТО

news

Моторошні та водночас вражаючі людські скульптури виготовляє австралійська майстриня Фрейя Джоббінс. У якості матеріалу для роботи жінка використовує тисячі найрізноманітніших частин пластмасових іграшок. Найчастіше у хід ідуть ляльки.

Про це пише znaj.ua.

До того, як створити проект, що прославив її на увесь світ, жінка була офіцером поліції. Але в один прекрасний день вона зрозуміла, що робота не приносить їй ніякої радості, і у 2004 році пішла на курси скульптури. Цей вибір відкрив для неї нові горизонти.

На унікальний скульптурний проект Фрейю надихнули шедеври відомих скульпторів Рона Муека і Джузеппе Арчімбольдо, які створюють свої вегетаріанські картини з фруктів. На відміну від них, жінка виготовляє погруддя з тисячі крихітних частин ляльки.

Її провокаційні роботи викликають вельми яскраве враження, яке вміщує в собі захоплення і легкий шок. Коли Фрею запитують про її творчість, вона відповідає, що вона досліджує відносини між споживчим фетишизмом і новим осмисленням культури в образотворчому мистецтві.

Завдяки тому, що суспільство витрачає купу грошей на дитячі пластмасові іграшки, особливо на ляльок, матеріали для її нових скульптур є дуже доступними.

dolls-sculptures-970-head

0 Комментариев