Артем Пивоваров випустив нову пісню “Ой, на горі”: частинку кліпу знімали у Рівному

news

Український співак Артем Пивоваров презентував свою нову пісню.  Композиція під назвою “Ой, на горі” вийшла в рамках проекту артиста “Твої вірші, мої ноти”, де він за основу бере вірші українських поетів та створює на них пісні. 

В основі нової композиції “Ой, на горі” покладено українську народну пісню про двох голубів, яких розлучив стрілець. Пивоваров наголошує, що сенсу, закладеного автором у словах, він вирішив не змінювати.

А от із звучанням співак проекспериментував, зробивши потужну пісню, яка б надихала і давала сили.

Доречі, частинку кліпу Пивоварова відзняли у Рівному. А саме в Органному залі Рівненської обласна філармонія. Про це розповів очільник Рівненщини – Віталій Коваль.

Артист активно займається волонтерством і, спілкуючись з українськими військовими, помітив: головне, що їм потрібно – це мотивація.

За словами Артема, цього разу він разом з командою відійшов від творчості окремих представників літератури і взяв за основу текст, автором якого є народ.

Робота змальовує спільну для більшості сучасних українців картину. Дійсність, в якій мільйони сімей були змушені розлучитися та відчути біль втрати. У цей час кожен з нас проходить “трансформацію”. Поняття “сім‘ї” стає більш обширним та духовним, адже це не лише про кровні узи,

– пояснив Пивоваров.

Нещодавно виконавиця Христина Христонько переспівала Шевченкові “Кохайтеся, чорнбриві“.

А спеціально до Івана Купала українські співачки Jerry Heil та Аlyona Аlyona записали спільну пісню із німецькою співачкою Ela під назвою назвою “KUPALA”. У кліпі присутні фрагменти з україномовного фільму “Вечір на Івана Купала”, який знятий на студії Довженка 50 років тому.

0 Комментариев