Англієць змінив ім’я на “Подвійний чізбургер з беконом”

news

Наречена юнака не в захваті стати дружиною Чізбургера. Про це пише korrespondent.net.

Житель Лондона Сем Сміт змінив ім’я, офіційно назвавшись Подвійним Чізбургером з Беконом (Bacon Double Cheeseburger, ініціали — B.D. Cheeseburger). Англієць зазначив, що не шкодує про вчинене, а ось його нареченій не подобається ідея стати місіс Чізбургер, пише Evening Standard.

Ідею змінити ім’я чоловікові підказали його друзі, і перше, що спало на думку, була улюблена страва з ресторану “Бургер кінг”. До того ж “усі люблять бекон, чи не так?” — додав він.

“Це був також і найсмішніший варіант. А мої друзі завжди за те, що виставляє мене дурнем, як і всі хороші друзі”, — розповів Чізбургер.

Зі слів чоловіка, йому пощастило, що в колег по роботі гарне почуття гумору: тепер 33-річний лондонець підписує листи ініціалами B.D. Cheeseburger. Водночас через оригінальне ім’я в нього виникли проблеми з бронюванням номера в готелі у відрядженнях.

“Я у зв’язку з роботою проводжу багато часу в Азії, і більшість людей там не знають, чи є Bacon стандартним ім’ям у Великобританії. А ось для Європи воно здається дивним”, – сказав він.

Члени сім’ї та близькі друзі по-різному сприйняли таку зміну імені. “Мама дуже злилася, а ось тато був у захваті. Йому подобається називати мене новим ім’ям”, — зазначив чоловік.

Його наречена, Ізабелла, як і мати, не в захваті від таких змін.

“Вона не дуже хоче виходити заміж за Чізбургера. Ми багато говоримо про це. Жодна дівчина не мріє провести цей важливий день з людиною на ім’я Бекон”, — сказав Чізбургер, визнаючи, що, можливо, перед весіллям йому доведеться змінити ім’я ще раз.

Зазначимо, Подвійний Чізбургер з Беконом — один із 85 тисяч британців, які змінили ім’я торік.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев