Американці почали будувати центр посмертного замороження

news

На території Техасу почалося будівництво кріогенного центру площею 150 гектарів. Архітектором став Стівен Валентайн. У центрі можуть бути заморожені 50 тис осіб.

Про це пише gazeta.ua.

Свій проект архітектор назвав “Новий Ноїв Ковчег”. За його словами, безліч людей зможуть взяти участь у подорожі через століття. Заморожуванню підлягають цілі організми, частини тіла, органи та тварини. Список видів тваринного світу, які зможуть витримати перевантаження від рідкого азоту, ще складається.

Автор вважає, що Техас найкраще підходить для будівництва. Тут немає загрози терористичних атак, не будуть страшні повені або пожежі. Живлення центру відбувається за рахунок встановлених сонячних панелей. Стівен Валентайн займається розробкою центру вже більше десяти років. Через 5-7 років він буде готовий прийняти перші замовлення.

Вартість “подорожі в майбутнє” складе кілька десятків тисяч доларів. На території кріосховища є велика кількість азоту. Експерти відзначають, що на Землі немає такого матеріалу, який не деформується під впливом часу. Тому дана розробка небезпечна для людини. Однак, декілька компаній вже готові виділити 375 мільйонів доларів для будівництва.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев