Альберт Шахов прокоментував поразку своїх підопічних у Києві

news

Своїми враженнями від гостьового поєдинку поділилися наставник «Волині» Альберт Шахов та гравці команди.

6 вересня у Києві відбувся поєдинок між ФК «Оболонь» та луцькою «Волинню», в якому гості зазнали поразки (0:1). Гру своїх підопічних прокоментував тренер «Волині» Альберт Шахов.

«Було видно, що хлопці не відійшли ще від Кубку. За рухом і за прийняттям рішень, за всіма аспектами футбольними вони були слабші: на секунду слабші, в боротьбі слабші, у всьому слабшою була команда», – відмітив наставник волинян.

Тренер вважає, що причиною поразки став маленький проміжок між матчами, оскільки нещодавно відбувся поєдинок «Волині» з львівськими «Карпатами» в рамках Кубку України. Тому дала про себе знати втома. Крім того, Альберт Шахов звернув увагу на те, що в команді двоє травмованих. Всі чинники в цілому і призвели до такої гри, яку волиняни показали в першому таймі.

«У другому таймі ми випустили свіжих хлопців і по великому рахунку гра вирівнялась, і в кінці ми перехопили ініціативу, старались відігратися, але не вийшло», – сказав фахівець. 

Також тренер повідомив, що задоволений змінами в складі команди, оскільки прийшли хороші футболісти, які наразі вливаються в колектив. Тож наставник вважає, що перемоги «Волині» іще попереду.

Альберт Шахов похвалив молодих гравців. Незважаючи на результат матчу, вони старалися, билися і дуже сильно переживають через цю поразку.

Півзахисник «Волині» Олександр Чепелюк вважає, що команді не вистачило емоцій. 

«Не відновились емоційно, ну і фізично звичайно – по 120 хвилин хлопці зіграли. Це також накладає свій відбиток. Нічого страшного, будемо рухатися, думаю, далі буде все добре», – поділився враженнями гравець.

Прокоментував матч і новачок команди – Олександр Кучеренко. Він відмітив рівень гри суперників, сказав, що «Оболонь» його здивувала, оскільки помітно додала в контролі м’яча. Похвалив досвідчений футболіст і свою нову команду.

«Хлопці молодці. Скільки ігр вже було: вони виходять, б’ються один за одного, з таким азартом грають. Так, не вистачає майстерності. Так, допускають помилки. Так як кожен молодий футболіст, вони нестабільні», – сказав Кучеренко.

Також захисник відмітив, що йому сподобалась атмосфера в команді, його добре прийняли, і він сподівається, що в наступному матчі «Волинь» набиратиме очки та наблизиться до зони УПЛ.

Нагадаємо, наступний матч УПЛ волинян чекає 13 вересня з донецьким «Олімпіком». А 22 вересня відбудеться кубковий поєдинок команди з «Маріуполем». Майбутні матчі вже представлені в лініях кращих букмекерських контор. 

0 Комментариев