Акцію протесту (пікетування) будівлі «Укрзалізниці» – скасовано

news

Оголошену Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України масову неполітичну акцію протесту, яка мала відбутися 8 липня 2021 року біля центрального офісу АТ «Укрзалізниця» (м. Київ, вул. Є.Ґедройця, 5) за участі близько 3 тис. спілчан, скасовано. Керівництво Товариства виконало взяті на себе зобов’язання щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів з 1 червня 2021 року.

Так, працівникам АТ «Укрзалізниця», посадові (місячні) оклади, місячні тарифні ставки яких на дату ухвалення рішення менше 30 тис. грн.,  з 1 червня п. р. буде підвищено на 10% годинні тарифні ставки та посадові (місячні) оклади. Перерахунок заробітної плати за червень 2021-го буде здійснено протягом серпня п. р. з виплатою відкоригованих сум при остаточному розрахунку заробітної плати за серпень 2021-го. Заробітну плату за липень п. р. буде виплачено вже з урахуванням підвищення. Таке рішення ухвалене вчора, 6 липня, на засіданні правління АТ «Укрзалізниця» і це є результатом висунутої вимоги профспілки й активної підготовки до акції протесту щодо захисту трудових прав спілчан.

Щодо переговорів стосовно наступного етапу підвищення в цьому році, як передбачено Спільним рішенням про співпрацю і взаєморозуміння, підписаного між АТ «Укрзалізниця» і профспілкою 30 березня п. р., профспілкою буде ініційовано початок переговорів.

0 Комментариев