90 відсотків звітів подають в електронному вигляді: на Волині платники податків переходять на електронну звітність

news

Частка декларацій волинських платників податків, що подані на опрацювання до ДПС за посередництвом телекомунікаційного зв’язку, складає 93 відсотки серед юридичних осіб і 92 відсотки серед фізичних осіб – підприємців. Особи, котрі провадять незалежну професійну діяльність, 80 відсотків декларацій подають через Електронний кабінет, а громадяни – декларанти 35 відсотків декларацій надіслали в електронному вигляді.  

 Цифри переконують: паперові звіти поступаються електронному формату, а сучасні інформаційні технології впевнено здобувають нових прихильників. До спілкування з податковою службою в онлайн-режимі щомісяця долучаються нові прихильники,

– зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що популярність інформаційних технологій серед користувачів різного соціального та професійного статусу сприяє залученню до електронного формату взаємодії з податковою службою  платників податків.

Сьогодні кожен бізнес-проєкт, незалежно від масштабу, потребує мобільності та інформаційного супроводу із застосування найактуальніших рішень. Тому платники податків надають перевагу тим технологіям, що економлять час і ресурси. Власне Електронний кабінет є універсальним рішенням для платників, котрі прагнуть безконтактної взаємодії з контролюючим органом. До речі, громадяни, які мають намір декларувати активи в рамках податкової амністії, повинні подбати про реєстрацію в Електронному кабінеті. Одноразова добровільна декларація подається лише в електронному вигляді,

–  підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що громадяни, котрі в минулі податкові періоди придбали нерухомість, землю чи інші активи за кошти, з яких не сплачено податки, саме зараз  можуть скористатися правом на податкову амністію.

Зокрема, до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої лінії» (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.

0 Комментариев