7.99 грн за кубометр газу: «Волиньгаз Збут» запроваджує нові тарифи на блакитне паливо

news

ТОВ «Волиньгаз Збут» вводить нові тарифи на природний газ для побутових споживачів.  У компанії повідомили, якою буде ціна на газ у рамках двох тарифів:

«Твій газ річний» (базова пропозиція постачальника) та «Твій газ місячний».

З 1 травня, відповідно до вимоги Уряду та НКРЕКП, усі побутові клієнти компанії будуть автоматично переведені на річний тариф з фіксованою ціною.

 

««Твій газ річний» – це наша базова комерційна пропозиція, яка діятиме з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Вартість газу в рамках цього тарифу становитиме 7,99 грн за кубометр. Це дозволить споживачам відчути стабільність та упродовж року не перейматися стрибками цін на газових ринках, – зазначив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

 

При цьому споживачі зберігають за собою право перейти з річного тарифу на будь-який інший. ТОВ «Волиньгаз Збут» підготував для своїх клієнтів альтернативні пропозиції.

Вартість блакитного палива в рамках тарифу «Твій газ Місячний» з 1 травня становитиме 7,99 грн.

Ціна газу в рамках цього тарифу буде залежати від ситуації на ринку та може змінюватиметься кожного місяця.

Для переходу на споживання палива за тарифом «Твій газ Місячний» потрібно подати нову Заяву-приєднання постачальнику. Це можна зробити у відділеннях компанії, Центрах обслуговування клієнтів, через Особистий кабінет 104.ua, вебсайт ТОВ «Волиньгаз Збут» чи контакт-центр за телефонами 0332-701-704, 067-33-39-104.

 

Ознайомитися з актуальними тарифами компанії можна на сайт ТОВ «Волиньгаз Збут» у відповідному розділі «Тарифи та акції».

 

 

0 Комментариев