5 практичних порад, як обрати підліткове ліжко для хлопця

news

Обираючи ліжко для хлопця підлітка дуже важливо серйозно підійти до цього питання. Адже саме від здорового та міцного сну залежить самопочуття та емоційний стан упродовж всього дня. Також при достатньому та повноцінному відпочинку, в дітей посилюються концентрація уваги та здібності до навчання. Сон – одна з найважливіших складових правильного фізичного та емоційного розвитку. Тож пропонуємо розглянути п’ять практичних порад, які допоможуть придбати правильні меблі для хлопця підлітка.

nZNchoarOYFtsD6baLpwPj7igTnZcW3gGOY-MeVvt3NJT_F-SbBiiljT2r1kEhfH21PRbaq0zeb4-aqk9o_c6d6O68fonrFQDEgKo_4UFWhTgB5zpoeiL9XEoEQQ6skowKdwxFWEIJGMmYcwrJqICqc

Найважливіші чинники та як правильно обрати

Перш ніж перейти до конкретних порад, хочеться звернути увагу, що в сучасному житті у батьків є змога обирати з великої кількості варіантів моделей ліжка: від класики до моделей-трансформерів. Найчастіше користуються попитом такі ліжка для підлітків:

  • класичне односпальне ліжко;
  • двоповерхові конструкції;
  • Ліжко-горище, яке може бути суміщене з шафою, диваном чи робочим місцем.

Який би варіант ви не обрали, головне це якість та безпечність, адже саме в підлітковому віці продовжує активно формуватись постава. Тому лікарі-ортопеди рекомендують вжити всіх заходів, аби дитина відпочивала на рівній, в міру жорсткій поверхні, запобігаючи при цьому викривленню хребта та правильному розвитку внутрішніх органів.

Тож, пропонуємо 5 класичних порад по підбору ліжка для хлопця підлітка:

  1. Дизайн. Для початку дізнайтесь про вподобання та смаки вашої дитини, адже в цьому віці підліток має відчувати, що його думка теж важлива та до неї дослухаються. Зазвичай хлопці полюбляють щось лаконічне в класичному стилі, без додаткових оздоблень. Хоча є й варіанти тематичної меблі, в стилі машини, супергероїв та подібного.
  2. Безпечність. Ліжко має відповідати всім стандартам та нормам щодо якості. Безсумнівно, модель з натурального дерева сосни, бука, дуба, вільхи, буде найекологічнішим варіантом, але й ціна відповідно недешева. Якщо бюджет обмежений, непоганим варіантом будуть вироби з ЛДСП та МДФ, до того ж вітчизняні виробники використовують технології та інновації, завдяки яким значно знижуються шкідливі випаровування від дерев’яних плит.
  3. Надійність. Не варто забувати, що підліток продовжує рости та може набрати у вазі, тому хорошим варіантом є міцні металеві каркаси. До того ж до хлопця можуть завітати гості, тому виріб має з легкістю витримувати подвійні навантаження.
  4. Габарити. Найкращим варіантом буде ліжко “на виріст”, тобто з невеликим запасом. Відштовхуючись від росту дитини та розміру кімнати, оптимальним варіантом вважаються такі норми: довжина ліжка 1,90–2м, та ширина 0,80–0,90см.
  5. Основа. Важливо обирати ортопедичні основи, з наявністю ламелей. Саме завдяки цим рейкам та їх формі, розкриваються корисні ортопедичні властивості матрацу та відбувається правильна вентиляція.

Дуже сподіваємось, що всі ці поради та вищеподана інформація допоможуть визначитись з вибором ліжка за посиланням:  https://soloha.ua/, де ваша дитина відпочиватиме не тільки фізично, а й емоційно.

0 Комментариев