27 квітня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

27 квітня 2021 року у світі відзначаються День народження “памперсів”, Всесвітній день графічного дизайну, День святої Зіти – покровительки офіціантів, лакеїв і домробітниць, Всесвітній день тапіра.

У США – День азбуки Морзе, День мула Матанзаса, День розповідання історій, День «Бейб» Рута, День маленької розпещеної собаки, День тістечок «Диявольська собака», День водіїв шкільних автобусів, День м’ясних реберець, День Вуді Вудпекера, у ПАР – День свободи, День несвободи, у Фінляндії – День ветеранів, у Сьєрра-Леоне – День незалежності, в Австрії – День Другої республіки, в Того – День незалежності, у Нідерландах – День короля, у Словенії – День національного опору, в Молдові – День державного прапора, в Індії – День появи Ханумана.

Церковний календар: квітень 2021

Великий вівторок – це народно-християнське свято. Воно відзначається в останній вівторок перед Великоднем. Дата свята в 2021 році – 27 квітня. Великий вівторок – другий день Страсного тижня, який присвячений спогадам про земні страждання Ісуса Христа в останні дні Його життя.

Вранці у вівторок перед Великоднем Ісус Христос проповідував в Єрусалимському храмі. Він розповідав про Своє друге пришестя, притчі про данину кесареві, воскресіння мертвих, Страшний суд, десять дів, про таланти. Фарисеї намагалися лукавими питаннями збентежити і викрити Спасителя. Але мудрість Його відповідей не залишила їм шансів.

У Великий вівторок у храмах відбуваються богослужіння: ранкове з читанням Євангелія, вечірнє з літургією Передосвячених Дарів, велике повечір’я.

Магнітні бурі у травні 2021: календар небезпечних дат для метеозалежних

У народі в цей день люди перебирають одяг в гардеробі: перуть, прасують і штопають, позбавляються від непотрібних речей. Готують наряд на Великдень. У деяких регіонах прийнято до світанку готувати соковите молоко.

Народне свято Мартин Лисогін відзначається 27 квітня 2021 року (за старим стилем – 14 квітня). У православному церковному календарі це дата вшанування пам’яті святителя Мартина I, Папи Римського.

Свою назву свято отримало через лисиць, які в цей день кидають старі нори і починають рити нові. В цей час тварина сліпне і глухне, тому її легко зловити. Мисливець не упустить таку можливість.

Травневі свята 2021: що та коли відзначатимемо наступного місяця?

В це народне свято полюють на лисиць.
Прийнято оглядини і сватання. Вважається, що якщо вони відбулися в цей день, то шлях молодих буде легким, як пташине крило.
На Мартина Лисогона прийнято виказати повагу ворону. Його називають мудрим птахом. Щоб задобрити ворона, потрібно зварити кашу, винести в сковороді в поле і перевернути догори дном. Птицю приверне блиск, і вона обов’язково зацікавиться. Після цього сковороду необхідно прибрати. Вважається, що підгодований таким чином ворон буде оберігати господарство.

День матері: коли відзначаємо у 2021 році день найріднішої людини?

Що не можна робити сьогодні
Не можна лаятися, особливо з близькими, надмірно веселитися і вживати спиртне.
У той же час прибирання, прання та інші необхідні домашні справи (на кшталт штопання одягу або чищення взуття) не заборонені. Крім того, з 27 квітня можна починати купувати продукти до Великодня.
До слова, прати в цей день необхідно за особливими правилами: не варто змішувати речі чоловіка і дружини, інакше між подружжям почнеться розлад.
Не слід в цей день брехати або лестити кому-небудь. Вважається, що неправда, особливо сказана для якоїсь вигоди, може накликати біду на весь рід.
З цієї ж причини не рекомендується давати порожніх обіцянок. Але це стосується лише свідомо нездійсненних завдань. Якщо є шанс стримати слово, то ця заборона не працює.

Календар стрижки волосся: квітень 2021

Народні прикмети

Якщо день видався дощовим, то землю буде легко зорати.
День сонячний і теплий – до хорошого урожаю.
У небі хмари перемішані, значить, скоро буде дощ з вітром.
Чим більше на Мартина Лісогона працювати, тим більше прийде добра в будинок.

Календар садівника-городника: квітень 2021

У вівторок, 27 квітня, іменини відзначають Азат, Олександр, Антон, Валентин, Іван, Мартін, Остап, Ян. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

День ангела у квітні 2021: як назвати дитину та кого вітати цього місяця з іменинами

Місячний посівний календар для городника: травень 2021

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев