14-річна дівчина народила дитину біля будинку – про її вагітність родина не знала

news

На Рівненщині, уселі Губків колиншьго Березнівсього району, 17-річна дівчина передчасно народила дитину. Пологи відбулися поблизу будинку, де вона мешкає.

Як повідомили у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги, 5 серпня о 16:08 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у селі Губків Рівненського району (колишній Березнівський) 17-річна народила дитину. На місце викликали медиків.

 Здається, з родини ніхто не знав про вагітність,

– повідомив чоловік сестри породіллі. Саме він телефонував на лінію 103.

За вказаною адресою прибула фельдшерська бригада з ППБ с. Соснове. Попередньо відомо, що мати виявила свою доньку з новонародженим хлопчиком біля дому.

На момент прибуття бригади «швидкої», породілля з дитиною перебували в будинку на ліжку. Жінка відмовлялася відповідати на будь-які запитання медиків. Бригада «швидкої» не могла дізнатися чи перебувала вона на обліку у лікарів. За словами родичів, які проживають спільно з новоспеченою мамою, вони не підозрювали про вагітність.

Від медичного огляду породілля відмовилась. Дозволила лише виміряти тиск та пульс. Показники гемодинаміки були в нормі. Під час огляду в немовляти виявлено поверхневе дихання, загальні шкірні покриви холодні, а шкірні покриви голови та обличчя синюшного кольору. За вираженими ознаками – хлопчик народився передчасно.

Бригада «швидкої» негайно надала необхідну медичну допомогу немовляті відповідно до протоколу та госпіталізувала його з мамою до Березнівської районної лікарні. Згодом, їх було переведено до Рівненської обласної клінічної лікарні.

0 Комментариев