10-річна волинянка потребує коштів на дороговартісну операцію

news

Пальонка Марія Вікторівна – мама трьох дітей, удова. Чоловік загинув на виробництві в жовтні 2014 року. Жінка просить допомогти зібрати кошти на операцію її старшій доньці —10-річній Аліні, яка навчається в четвертому класі.

Про це пише БУГ.

Ваду серця виявили випадково: дівчинка захворіла на бронхіт, пролікувалася, але кашель залишився. Лікар скерував на рентген легенів. Знімок показав зміни в серці. Після УЗД серця луцькі лікарі поставили діагноз «відкрита артеріальна протока, помірно збільшена порожнина правого шлуночка, регургітація через мітральний та трикуспідальний клапани першого ступеня.

Медики призначили консультацію в київському Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії,і діагноз підтвердився.

Через півроку Алінці треба приїхати на повторне УЗД, а за цей час зібрати гроші на операцію. Столичні лікарі робитимуть шунтування через стегнову артерію. Оклюзер (зонтик, який закриє дірочку) коштує від 3 тисяч доларів. Для мами-вдови це непідйомна сума. Не будьмо байдужими до чужої біди!

Номер картки ПриватБанку 4149 4978 5489 1944 (мама Пальонка Марія Вікторівна). Тел.: 099-082-1495.

0 Комментариев