Знущання польських митників над волинянином припинилось

news

 Під час перетину україно-польського кордону на митному пункті “Угринів-Долгобич”, польські митники затримали 22-річного жителя села Грибовиця Іваничівського району Віктора Яцковського. Хлопцю інкримінували невиконання наказів митника та перешкоджання діяльності на пропускному пункті.

Про це пише “Буг”. 

Близько 19-ї години до Грубешова відправився народний депутат України Ігор Гузь, аби розібратися та з’ясувати деталі ситуації.

“Коли приїхав у Грубешів, то зустрів друзів затриманого, а пізніше поговорив з самим Віктором. Як він мені розповів, польські митники з незрозумілих для нього причин намагалися конфіскувати авто, тому він закрився у середині. Далі про події ви знаєте. Зараз Віктор знаходиться на волі, одначе отримав штраф у розмірі 600 злотих. Зі своєї сторони обіцяю ініціювати розбирання на найвищому рівні.” – зазначив у нардеп Ігор Гузь.

Нагадаємо, що затримання громадянина України польськими митниками відбулося близько 3-ї ночі. Також митники розбили скло в автомобілі, після цього транспортний засіб забрали на штрафмайданчик. Зі слів затриманого, польські митники не давали поїсти, не дозволяли сходити в туалет, пропонували справити потреби прямо на тротуарі.

Віктор Яцковський кілька годин добивався перекладача, якого надали лише на суд. У затриманого конфісковали мобільний телефон, який він потім заховав і потайки повідомив рідним про своє місце знаходження та про те, що з ним відбувається.3-4 2-3

0 Комментариев