ЗНО-2019: розпочалася реєстрація на основну сесію

news

З 5 лютого до 25 березня триватиме реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні(ЗНО) 2019 року.

 

Зокрема, для різних категорій учасників передбачено відмінності у здійсненні процедури реєстрації:

 • випускники закладів загальної середньої освіти 2019 року, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійно-технічної та вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, які в поточному навчальному році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, проходять реєстрацію за місцем навчання до 18 березня;
 • випускники минулих років можуть реєструватися самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua), або за допомогою працівників реєстраційно-консультаційного пункту до 25 березня.

Реєстраційно-консультаційний пункт Волинської області розташований за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 31, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти,  каб. 28.

Контактний телефон (0332) 24-22-25.

Години роботи: понеділок – п’ятниця 09³º-16³º (перерва: 13ºº-14°º).

Для проходження реєстрації необхідно підготувати:

 • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);
 • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см.
 • за необхідності інші документи:
 • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО № 086-3/о – для осіб з особливими потребами;
 • документ про зміну прізвища, імені, по батькові – для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних;
 • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації – для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою.

Для учасників які не складають ДПА у формі ЗНО до комплекту документів додати:

 • копію атестата про загальну середню освіту (для випускників минулих років), або довідку з місця навчання (для студентів (учнів) коледжів, технікумів, училищ, які складатимуть ЗНО-2019 лише для вступу до закладів вищої освіти).

Інструкції щодо послідовності дій при реєстрації на ЗНО 2019 року розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти:

 • для випускників шкіл 2019 року, а також учнів, студентів закладів професійно-технічної та вищої освіти І-ІІ р. а., які в складатимуть ДПА у формі ЗНО: http://testportal.gov.ua/procedura/;
 • для випускників минулих років: http://testportal.gov.ua/proceduravipusknikiv/

УВАГА! Вносити зміни до реєстраційних даних можна до кінцевого терміну реєстрації – 25 березня. Додаткового терміну для зміни реєстраційних даних у 2019 році не передбачено.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано учаснику Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти на адресою, зазначеною в ході реєстрації, або до закладу освіти, де навчається учасник зовнішнього оцінювання.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Повідомляє Центр ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

0 Комментариев