Знай наших: волинські бійці гідно представили область

news

2 лютого 2019 року в м. Вінниці відбувся ІІІ відкритий турнір з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та чоловіків, присвяченого пам’яті почесного президента Вінницької обласної федерації рукопашного бою, полковника міліції – Ігоря Анісімцева.

Змагання проходили у трьох розділах: дозований контакт (дозволено до застосування увесь арсенал ударної та кидкової техніки, а також больові та задушливі прийоми), легкий контакт (дозволено використовувати лише удари руками та ногами) та виконання прийомів самозахисту (спортсмен повинен, застосовуючи техніку рукопашного бою, відреагувати на неочікувані атакуючі дії (п’ять видів: удари рукою, ногою, ножем, палицею та захоплення у захват) свого супротивника, які оцінюються суддями за десятибальною шкалою). В даному турнірі приймали участь команди Вінницької, Житомирської, Волинської, Хмельницької та Чернівецької областей. Волинь була представлена спортсменами Волинського обласного спортивного клубу «Магістр» та Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ».

У підсумку напружених поєдинків в дозованому контакті волинянами були здобуті наступні результати:

ІІІ місця в своїх віко-вагових категоріях вибороли: Ковальчук Михайло (ВОСК «Магістр»), Йоц Іван (ВРФРБ «РУБІЖ»);

ІІ місця посіли: Солонінка Максим та Щебет Олег (ВОСК «Магістр»), Тихий Ілля та Левчук Тарас (ВРФРБ «РУБІЖ»);

І місця здобули: Ройчук Артем, Єлізаров Віктор та Іовенко Владислав (ВОСК «Магістр»), Ярош Роман (ВРФРБ «РУБІЖ»).

В легкому контакті ІІІ місця посіли Іовенко Владислав (ВОСК «Магістр»), Макарчук Артем (ВРФРБ «РУБІЖ»);

ІІ місця завоювали Цицан Владислав і Щебет Олег (ВОСК «Магістр»), Колдобін Олександр (ВРФРБ «РУБІЖ»);

І місця вибороли Федорук Павло та Ярош Роман (ВРФРБ «РУБІЖ»). Виконання прийомів самозахисту: ІІІ місце здобув Солонінка Михайло (ВОСК «Магістр»);

ІІ місця вибороли Яковчук Давид та Іовенко Владислав (ВОСК «Магістр»);

І місце зайняв Оліферович Дмитро (ВОСК «Магістр»).

Окрім того, рішенням головної суддівської колегії, за волю до перемоги додатково були відзначені Зіник Дмитро, Цицан Владислав та Солонінка Михайло (ВОСК «Магістр»), Колдобін Олександр (ВРФРБ «РУБІЖ»); а за кращу техніку – Солонінка Максим (ВОСК «Магістр»), Тихий Ілля та Ярош Роман (ВРФРБ «РУБІЖ»).

Даний турнір для збірної  Волинської області є останнім підготовчим стартом до участі в Чемпіонаті  України з рукопашного бою серед школярів, який відбудеться в період з 16 по 18 лютого 2019 року у м. Києві.  

           

0 Комментариев