Зловмисника, що захопив відділення “Укрпошти” у Харкові, затримали. Заручників звільнили

news

У Харкові з приміщення захопленої будівлі “Укрпошти” звільнено усіх заручників, зловмисника затримано, – інформує “Українська правда”.
“Операцію зі звільнення заручників, захоплених озброєним чоловіком у приміщенні відділення “Укрпошти” в Харкові, завершено. Усіх людей, які протягом дня утримувалися всередині, звільнено”, – повідомив голова Нацполіції України Сергій Князєв.
Він додав, що затримання порушника відбулося без втрат, жертв та постраждалих під час спецоперації немає.
У свю чергу глава Мінінфраструктури Володимир Омелян повідомив у FB подробиці інциденту та оприлюднив фото зловмисника, якого затримали.
“Співробітники відділення “Укрпошти” … не лише вели себе гідно, але навіть у найскладніші хвилини ми бачили в системі, що начальник відділення продовжує працювати, закривати операції. Керівництво Укрпошти оперативно зв’язалося з родинами тих співробітників, яких захопили, постійно були з ними на зв’язку”, – повідомив Омелян.
“Попросив, щоб їм оголосили офіційну подяку та виплатили підвищену премію, а, якщо необхідно, надали відповідну реабілітаційну допомогу”, – додав він.
Звільнення заручників у Харкові прокоментував і президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.
“Доручив місцевим органам влади надати постраждалим усю необхідну допомогу”, – зазначив глава держави та подякував за роботу співробітникам Нацполіції та СБУ.

0 Комментариев