Злодії завдали збитків «Укрзалізниці» на суму 44 мільйони гривень

news

З початку року залізниця України зазнала збитків від розкрадань на загальну суму 44 млн гривень.

Про це повідомляє “Zik” з посиланням на прес-службу «Укрзалізниці».

«Зловмисники викрадають кабель залізничної сигналізації та зв’язку, дросель-трансформатори, розбирають обладнання верхньої будови колії, через вандалізм страждають вікна пасажирських поїздів та лінзи світлофорів тощо», – йдеться в повідомленні. Для порівняння, у 2016 році цей показник становив понад 50 млн гривень, а в 2015-му – 35 млн гривень.

«На жаль, лише 53% таких втручань класифікуються як злочини і лише незначна кількість таких правопорушень доходить до розгляду судовими інстанціями та винесення відповідного рішення», – додали в держпідприємстві.

Як розповіли в компанії, в кінці вересня 2017 злочинці зрізали охоронні пристрої на шляхопроводі перегону Верхньодніпровськ – Верхівцеве на швидкісному ходу Інтерсіті+ № 734/733 Київ – Покровськ.

«Було демонтовано 80 метрів пристрою потрібен для безпечного проходу коліс поїзда у разі сходження з рейок. Залізничники ліквідували пошкодження, проте в області вичерпуються всі резерви і можливості по відновленню наслідків злочинного вандалізму», – додали в прес-службі.

 

0 Комментариев