Журналістів з Волині ознайомили з роботою Верховної Ради. ФОТО

news

Представники різних волинських ЗМІ побували у дводенному прес-турі до Верховної Ради України упродовж 27–28 січня.

Завдяки Програмі USAID «РАДА» журналісти змогли дізнатися більше про роботу комітетів Верховної Ради, побачити, як відбуваються засідання Верховної Ради, прес-поінти тощо. Також у представників волинської преси була можливість отримати коментарі від депутатів, ознайомитися із правилами преси в парламенті, а екскурсовод розповіла про історію будівлі Верховної Ради.

Мета Програми USAID «РАДА» покращити комунікацію депутатів, обраних у мажоритарних виборчих округах із виборцями, сприяти розумінню громадою роботи Парламенту тощо.

На закінчення прес-туру відбувся прес-брифінг за участю директора Програми Ігоря Когута та народного депутата Ігоря Гузя.

«Ми можемо багато критикувати діючий парламент, але я думаю, що ви не заперечите, що у питанні відкритості все-таки сьогоднішні депутати парламенту відрізняються суттєво від депутатів минулого скликання, – зазначив Ігор Гузь. – Всі повинні бачити, як працює депутат, скільки він отримує, як він голосує, як присутній на робочому місці, всі запити, за якими він звертається, мають бути публіковані, де депутат живе, за які кошти тощо».

Депутат розповів, що навіть нещодавно посварився із власною мамою, яка нарікає що у нас влада погана. Він запропонував їй допомогти створити у будинку ОСББ, вона відмовилась, бо каже застара уже для цього. Нардеп переконаний, що світ не поміняється, поки не поміняємось ми самі.

1 2 3 3Qw-qmitugA 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14

 

 

0 Комментариев