Журналістам показали, як працює пункт пропуску “Устилуг”

news

В рамках прес-туру із народним депутатом України Ігорем Гузем, 30-го травня. журналісти із Волині відвідали митний пропускний пункт “Устилуг-Зосін”. Під час туру журналісти мали можливість поставити питання начальнику митниці, голові Устилузької об’єднаної громади, прикордонникам.

Про це пише БУГ.

Основний акцент зустрічі – реконструкція митного пропускного пунку та вирішення проблеми із чергами у сервісній зоні. Начальник митного посту “Устилуг-Зосін” Олександр Оникійчукрозповів про те, як зараз функціонує пост. Також зазначив, що пропускна спроможність пункту на сьогодні 700 авто.

Нардеп Ігор Гузь звернув увагу на можливість проведення реконструкції митниці за спільний рахунок з ЄС, а це близько 3-х мільонів євро для належного облаштування сервісної зони пункту і оперативного проходження митного пункту.

“Коли нам вдасться добитися запровадження безвізового режиму, можна очікувати збільшення потоку охочих перетнути кордон. Тому до цього потрібно бути готовим. Вже сьогодні ми маємо проблему із чергами, яка загострююється. Я позитивно відношусь до ініціативи запровадження “Єдиного вікна”, як декларує міністерство фінансів. Зараз головне – знайти шляхи ефективного втілення ініціативи, яке б реально допомогло б людям”, – зазначив народний депутат Ігор Гузь.

Громадський активіст Володимир Пащенко висловив свою думку щодо реформування Волинської митниці та митної системи в Україні загалом. Активіст пропонував звернути увагу на досвід Одеської митниці, яку нещодавно відвідав.

Фінансову підтримку від ЄС очікують найближчим часом. Начальник митниці запевняє, що роботи ніяк не позначаться на роботі пункту, а при потребі інформуватимуть населення про розвантаження митниці.

В ході діалогу вияснилось, що вже в 2014-му році залучали близько 3-х мільйонів і за ці кошти провели так звані “земельні роботи”. Результат на фото.

=

MDSC_1041

Проект реконструкції митного пункту

DSC_1042

Найбільш обговорюваним виступом стала промова Віктора Поліщука, голови Устилузької об’єднаної громади. Пан Поліщук розповів про проблеми, які створює митний пункт та сервісна зона: сміття, черги, цілодобовий рух по населеному пункті. Та як зазначив голова об’єднаної громади – надходження до бюджету не можуть компенсувати тих незручностей для населення.

Та на закінчення Віктор Поліщук повідомив, що на вересень 2016-го року очікують на приїзд Президента України Петра Порошенка до об’єднаної громади Устилуга.Очікується робочий візит глави держави і одне з питань – митний пропускний пункт.

DSC_0853

DSC_0913DSC_0978DSC_1063DSC_0887DSC_0919DSC_0923DSC_0994 (1)DSC_1022DSC_1110DSC_1130=¦»¦

0 Комментариев