Жорсткий карантин по всій Україні: МОЗ назвало головну умову можливості введеня такого стану

news

Кабінет міністрів України може ввести жорсткий карантин по всій території країни за умови серйозного погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомляє видання РБК-Україна з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Відзначається, що в серпні кількість хворих на COVID-19 зросла в два рази. Згідно з даними на 8 вересня, на території країни 74 тисячі активних хворих на коронавірусну інфекцію. Така ситуація сприяє переповненню лікарняних ліжок, призначених для пацієнтів, у яких діагностовано коронавірус.

Внаслідок цих обставин МОЗ не виключає, що по всій території України можуть запровадити жорсткі протиепідемічні заходи з метою стримування захворюваності.

“У разі погіршення епідемічної ситуації не виключено, що уряд буде змушений ввести режим “червоної зони” для всієї країни, щоб стримати зростання захворюваності. Тому що здоров’я нації – головний пріоритет уряду”, – розповіли виданню у відомстві.

Підкреслюється, що наразі Кабмін має намір йти шляхом реалізації заходів адаптивного карантину в країні, щоб не допустити збоїв в роботі підприємств.

0 Комментариев