Жителі волинського прикордонного містечка нарікають на відсутність маршрутних рейсів

news

Жителі історичного містечка Устилуг стверджують, що рейс Володимир-Волинський – Устилуг часто не ходить. Люди розповідають, що дістаються до міста як можуть: автостопом чи таксі.

Про цю проблему дізнавався інформаційний портал «Волинь.info».

Жителі розповіли, що між рейсами велика перерва, автобуси їздять нерегулярно, а ввечері з роботи взагалі немає чим діставатися.

«Мене не влаштовує маршрутне сполучення, тому що у вихідні дні не ходить автобус о 7:00, а треба на 8:00 на роботу. Зняли останній рейс на Устилуг о 21:30 і додому немає чим їхати, хоча на цей рейс завжди було дуже багато людей. В обідню пору велика перерва між рейсами  − дві  години. Нерегулярно їздять автобуси: якщо поламався, то може не ходити кілька днів», –  обурюється Юлія, мешканка Устилуга.

TyL1FPrrywE

Скаржиться на відсутність автобусів і Оксана Адамович, чоловік якої працює до 21:00. За словами мешканки, він раніше їздив з роботи в Устилуг на 21:30, а тепер «як хочеш, так і добирайся», коли  останній рейс о 19:15.

hUdQAUaV7zU

На висловлені претензії директор Володимир-Волинського АТП Володимир Дячук відповів, що два роки тому на рівні області була створена комісія з метою оптимізації маршрутної мережі, яка мала на меті збільшити пасажиропотік.

«Якщо збільшується пасажиропотік, то немає необхідності піднімати тариф. Соціальні стандарти у нас не збільшували, а витратне навантаження зросло (паливо, мастило, і всі розхідні матеріали) удвічі, – зазначив директор. – Я ходжу на роботу, щоб зробити все для комфорту пасажирів,  і я роблю це кожен день. Ще ні разу не було такого, щоб я на роботу не вийшов. Немає логіки у тому, щоб я хотів зробити пасажиру погано. Якщо рейс не виїде – мені не заплатять, а це основний мій дохід. Не все можна проконтролювати, це ж транспорт, буває таке, що й поламається».

HI7Vy3wFcm0

Також Володимир Петрович розповів, що нещодавно вони оновили автобус, який курсує до Устилуга: поставили «дізільочка», салон перешили, пофарбували тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Устилуг заполонили авто. В ОДА уже вживають заходів

Юлія ДМИТРІЮК

1 Комментарий