Жінка завдяки професійному юристу довела невинуватість у вчиненні домашнього насильства

news

Завдяки діям юристки системи БПД жінка довела невинуватість у вчиненні домашнього насильства

До Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась пані Анна, яка шукала захисту від колишнього чоловіка, котрий повідомив до органу поліції щодо нанесення нею тілесних ушкоджень їхньому сину.  

Жінка розповіла, що шлюб між нею та її чоловіком був розірваний ще в січні 2020 року. Причиною стало те, що шлюбні відносини поступово погіршувались, кожен мав протилежні погляди на сім’ю, що ставало причиною конфліктів. Колишнє подружжя разом із 5 дітьми проживають за однією адресою. Пані Анна зазначила, що колишній чоловік негативно налаштовує проти неї дітей, використовує їх для торгівлі, а також залучає до роботи у нічний час, разом із тим, вчиняє психологічне та фізичне насильство в сім’ї, перешкоджає відвідувати дітям навчальний заклад. Окрім цього, клієнтка повідомила, що неодноразово працівниками поліції проводились профілактичні бесіди із колишнім чоловіком. Йому був виписаний терміновий заборонний припис, після закінчення якого ситуація в сім’ї не змінилася.

 

Зі слів пані Анни, її колишній чоловік звернувся до органу поліції з заявою, в якій зазначив, що вона нанесла тілесне ушкодження їхньому сину в обличчя, а саме в область лівого ока. Внаслідок чого працівниками поліції було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ч.1 ст.184 КУпАП та направлено до суду для розгляду. В залі судового засідання юристка Луцького місцевого центру з надання БВПД Ганна Савчук заявила клопотання про долучення доказів до матеріалів справи, а саме фото, зроблене у відділку поліції, на якому зображений їхній син після так званої події побиття. На фото у дитини не вбачалося ніяких слідів побоїв. Окрім цього, до матеріалів справи не додано жодного медичного підтвердження, де зафіксовані побої. Також фахівчиня надала довідку, видану адміністрацією школи про те, що батько не цікавився ні навчанням, ні поведінкою дитини та має негативну думку щодо потреби отримання дитиною освіти.

З огляду на зазначені вище обставини, юристка зауважила, що в діях клієнтки відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП.

Постановою Луцького міськрайонного суду Волинської області постановлено закрити провадження у справі про адміністративне правопорушення на підставі п.1 ст. 247 КУпАП.

Із постановою можна ознайомитись за посиланням.

0 Комментариев