Жінка, яка проголосувала за чоловіка, може потрапити за ґрати

news

Обмеження волі строком до трьох років – найбільше покарання за вчинений злочин поряд із штрафом та виправними роботами. Це може очікувати жінку в разі доведення її вини в суді. Інформує Вголос.

На Волині порушено кримінальну справу проти жінки, яка проголосувала за свого чоловіка, що перебував за кордоном.Під час проведення виборів до місцевих рад 2015 року на виборчій дільниці в Камінь-Каширському районі невстановлена особа проголосувала за чоловіка, який у день виборів перебував за кордоном. За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Досудовим слідством встановлено, що 32-річна жителька району незаконно отримала виборчі бюлетені та проголосувала за свого чоловіка, якого було включено до списку виборців, однак у день голосування він перебував на сезонних роботах за кордоном.

Жінці оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 158-1 (незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт або обмеження волі строком до трьох років. Триває досудове розслідування.

0 Комментариев