Зенітно-ракетний полк у Володимирі-Волинському отримав Бойовий Прапор. ФОТО

news

 Володимирі-Волинському в урочистій обстановці 39-ий зенітно-ракетний полк отримав Бойовий Прапор. Військовослужбовці частини зустрічали свій бойовий стяг разом з командиром частини полковником Костянтном Заїченком, який привіз його з урочистих заходів з нагоди Дня незалежності України в Києві, – повідомляють на сайті Володимир-Волинської міської ради.

 

Урочистості розпочались у військовій частині, де перед військовослужбовцями виступив командир, який підкреслив, що Бойовий Прапор військової частини в Збройних Силах України є символом честі, доблесті, слави і зобов’язує кожного військовослужбовця Збройних Сил України віддано служити Українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську державу.

З привітальним словом до всіх військових звернувся секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський: “Це велике досягнення для військовослужбовців, які і надалі віддано служитимуть українському народові та мужньо захищатимуть рідну землю. Під цим почесним  прапором  ви будете з новим натхненням служити нашому народові, оберігати мир та спокій українців від злочинних зазіхань, повсякденно стояти на сторожі інтересів держави і закону. Нехай же Прапор оберігає і допомагає у службі”.

Чин освячення малинового Бойового Знамена здійснив єпископ Володимир-Волинський і Турійський  Матфей.

Полковник Заїченко також вручив почесні нагороди та знаки військових звань воїнам полку.

На завершення заходу особовий склад частини  пройшов урочистим маршем – цього разу вперше крокуючи під  Бойовим Прапором частини.

0 Комментариев