«Завжди відкриті для вас»: Nestlé Professional розпочали ініціативу з підтримки ресторанів та кав’ярень

news

 У межах ініціативи малий і середній бізнес у каналі HoReCa має можливість отримати від підрозділу Nestle Professional в Україні restart-kit, який допоможе підприємцям вийти з карантину в коротші терміни та з меншими фінансовими вкладеннями.

Із самого початку пандемії COVID-19 головними пріоритетами Nestlé в Україні були створення безпечних умов роботи для працівників, підтримка громад, медпрацівників, малозабезпечених багатодітних родин та людей похилого віку.

Nestle Professional, підрозділ Nestle, який постачає продукти та каву для кав’ярень, ресторанів, готелів, також визначив одним зі своїх пріоритетів підтримку своїх бізнес партнерів. Багато підприємців – власників ресторанів, кав’ярень, готелів, пекарень та інших закладів — у зв’язку з кризою, спричиненою пандемією, зазнали суттєвих фінансових втрат через тимчасове, але досить тривале закриття.

Для того, щоб допомогти бізнесу ресторанів та кафе пройти через кризу швидше, мати можливість відкритися після карантину та знову приймати гостей, команда Nestlé Professional розробила ініціативу підтримки #Завжди відкриті для вас. Ми будемо формувати допомогу у такий спосіб, щоби вона найефективніше допомогла закладу відновити роботу.

Підтримка від Nestle Professional передбачає:

  • скасування орендної плати за обладнання для приготування кави для дистриб’юторів, які обслуговують ресторани, кафе, пекарні, готелі та кіоски;
  • пропозиція “рестарт”, а саме безкоштовні набори професійних продуктів для приготуванні їжі та кави для пришвидшення відкриття закладів.

Ініціатива була започаткована компанією Nestlé в зоні Європа, Північна Африка та Близький Схід аби допомогти невеликим ресторанним закладам відновитися по всьому регіону. Інвестиції  становлять близько 500 мільйонів швейцарських франків. Nestlé в Україні вкладає 7 мільйонів гривень у заходи, спрямовані на підтримку малого та середнього бізнесу у сфері громадського харчування.

Олена Шевельова, керівник бізнесу Nestlé Professional в Україні, розповіла: «Nestlé Professional реалізує ініціативу «Завжди відкриті для вас» для того, щоб підтримати малий та середній бізнес, а саме кафе, ресторани, пекарні, готелі, для яких загроза не відкритися після карантину є найбільшою. Наші дії в межах ініціативи спрямовані на те, щоб зберегти заклади громадського харчування по вcій країні та допомогти їм відновити свою роботу. Ми розуміємо, що відкриття кав’ярень та ресторанів після карантину – це непростий процес, і наші клієнти будуть потребувати уваги та підтримки. Ми відкриті для них сьогодні, завтра і в майбутньому. Як відповідальна компанія ми хочемо бути поруч, коли наші клієнти та партнери найбільше цього потребують».

Крім того, за 2 місяці компанія надала понад 2 тонни продукції для ресторанів, пекарень та кафе, які готують і надають безкоштовні обіди для лікарів у Києві та Львові. «Ми хочемо подякувати та підтримати наших клієнтів, які взяли на себе соціальну відповідальність допомагати суспільству в період боротьби з пандемією», — додала Олена Шевельова.

Власники малого або середнього бізнесу, які працюють у форматі ресторану, кафе, пекарні, кіоску або маленького готелю, можуть заповнити форму, щоб отримати пропозицію від NESTLE Professional. Реєстрація доступна за посиланням.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=I6-jEmmnVEaEf5WPPUefSggxjBxRFFVDtv9d1LRWNylUMEFSNkJKWEdYSFNLWEtPWTlGUEI3MlpNTy4u

Інформаційна довідка

Nestle Professional – це підрозділ Nestle, який постачає професійні  продукти для закладів громадського харчування. NESTLE Professional діє більше 10 років на ринку України та надає комплексні рішення для закладів громадського харчування, а саме: професійне обладнання для приготування кави, інгредієнти: зернову каву Buondi та розчинну каву Nescafe, молоко, какао та кавові мікси, надає тренінги для баріста та технічну підтримку, професійні формати холодних соусів бренду ТОРЧИН, а також роздрібні формати та інгредієнти для приготування десертів та продукцію ТМ Світоч, Lion, KitKat.

Nestlé – одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 187 країнах, а 300 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – підвищувати якість життя й сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ або Nespresso, до лідерів локальних ринків. Результати компанії зумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні в 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч»», а з 2018 володіє 100% акцій підприємства. У травні 2003 року в Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Europe), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé у більше ніж 40 країнах світу.

Бізнес Nestlé в Україні представлений такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин, а також професійні кавові рішення та холодні соуси у професійних форматах для закладів громадського харчування.

0 Комментариев