Завдяки законопроекту Ігоря Гузя шахта №10 все ж таки отримає 100 мільйонів гривень

news

Завдяки законопроекту волинського нардепа Ігоря Гузя шахта №10 все ж таки отримає 100 мільйонів гривень. А загалом вугільна галузь країни – державну підтримку в розмірі 250 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Ігоря Гузя.

Сьогодні, під час пленарного засідання депутати 280 голосами ухвалили законопроект щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств на 2016 рік.
Нагадаємо, 26 січня 2016 року Ігор Гузь разом з народним депутатом Михайлом Бондарем зареєстрували проект Закону України №3813 «Про внесення змін до додатка №3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств.
«Головна мета цього законопроекту – забезпечити стовідсоткову виплату людям заробленого. І звісно, на продовження подальшого будівництва шахти №10 «Нововолинська”, — коментує Ігор Гузь.
Депутат вважає, що з точки зору енергетичної незалежності нашої країни, продовження будівництва цієї шахти – наразі має бути пріоритетним. Нововолинські шахтарі «підставляють» плече Українській державі. Крім того, запуск шахти має на меті забезпечити роботою понад 1500 шахтарів і запустити новий виток розвитку депресивного шахтарського регіону.

Шахта №10 «Нововолинська» – єдина, яка будується в Україні. На її підтримку до сьогодні немає ні копійки. «10 шахта» — це 30 мільйонів покладів вугілля, які на перспективу будуть працювати для української економіки.
Звісно, ці 100 мільйонів гривень не вирішать повністю питання, але принаймні, робота продовжуватиметься, і колектив буде з зарплатою», — зауважує Ігор Гузь.
У свою чергу, Голова Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, що розуміє важливість розвитку вугільної галузі та незабаром Уряд презентує стратегію розвитку вугільної галузі країни: «Для завершення будівництва шахти №10 потрібно орієнтовно 14 місяців, і в коштах – до мільярда гривень. Тому ці 100 мільйонів гривень для того, щоб підготувати шахту і запустити в дію».
Законопроект щодо підтримки вугільної галузі країни, ініційований волинським нардепом, ухвалений 280 голосами обранцями Верховної Ради.
Ігор Гузь подякував колегам за розуміння та підтримку шахтарських проблем.

0 Комментариев