Затвердили концепцію розвитку луцького парку

news

Депутати міської ради підтримали проект рішення «Про розвиток Парку культури і відпочинку імені 900-річчя міста Луцька». У ньому пропонується затвердити концепцію розвитку Парку культури та відпочинку імені 900-річчя міста Луцька, яку розробила та подарувала місту команда архітекторів та дизайнерів. Про це стало відомо під час сесійного засідання, – інформує “Волинь UA”.

 

Проект презентувала радниця міського голови Мар’яна Сорочук. За її словами, концепція передбачає перетворення парку у багатофункціональний.

«Він повинен показувати своїм виглядом і функціями сучасність і орієнтованість на всі групи користувачів. Концепцією реконструкції передбачається зміна ставлення лучан до парку. Після завершення реконструкції він повинен стати не просто територією з деревами, а парком можливостей. Він буде поділеним на функціональні зони: рекреаційні, дитячі, зони активного відпочинку та для занять спортом. Передбачено також прогулянкова зона та пляж, окрім цього в парку будуть максимально збережені зелені насадження та висаджені нові. Буде збільшено кількість входів у парк з 6 до 21, для зручності мешканців».

У ході обговорення виникли питання щодо встановлення меж парку. Також депутати напоялагали на тому, щоб парк в першу чергу був куточком природи, а не місцем проведення спортивних заходів. Тож депутати підтримали проект рішення, додатково внісши пункт: до 31 грудня 2018 року забезпечити розроблення та подати на розгляд сесії проект землеустрою земельної ділянки парку культури та відпочинку імені 900-річчя міста Луцька.

 

0 Комментариев