«Затишок-Комфорт» – висококваліфіковані спеціалісти, сучасне обладнання та інструменти, лише якісні матеріали та задоволені клієнти*

news

Віталій Віноградов власник і директор ремонтно-будівельної компанії «Затишок-Комфорт» розповів про успіх проведення ремонтно-будівельних робіт та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

 

 

 

 – Скільки часу Ви займаєтесь будівельною діяльністю?

– Ремонтно-будівельними роботами ми займаємось приблизно 16 років. Починав я майстром по ремонту квартир (маю будівельну освіту). Пізніше створив бригади спеціалістів. Два роки тому відкрив компанію ТОВ «Затишок-Комфорт». Кожну бригаду очолює бригадир, який організовує процес роботи, є прораби, які контролюють вконання запланованого. Я особисто стараюсь кожен день бувати на об’єктах, аби  стежити за ходом будівництва, оскільки ми несемо відповідальність за якість виконаних робіт перед клієнтом.

– Які основні напрямки Вашої діяльності?

– Основними напрямками діяльності компанії є ремонтно-будівельні роботи та клінінгові послуги. Ми займаємось будівництвом приватних будинків та котеджів, комплексним ремонтом квартир, будинків, офісів, магазинів, готелів і т.д. Надаємо послуги по монтажу систем опалення та водопостачання, виконуємо повний комплекс електромонтажних робіт.

– Хто є Вашими клієнтами?

– Останнім часом замовниками робіт переважно  є наші попередні клієнти або їх знайомі, які звертаються до нас після рекомендації.

– Що є запорукою успіху Вашої компанії?

– Правильний підхід до роботи і порядок проведення робіт. Кожен спеціаліст займається своїм видом діяльності. Використовуємо тільки професійні та сучасні інструменти й обладнання. Працюємо лише сучасними перевіреними матеріалами. Постійно контролюємо кожен процес. Мені інколи доводиться весь день провести на об’єкті, аби разом з бригодою крок за кроком працювати на найкращий результат.

– Як Ви органівовуєте робочий процес?

– До нас звертається замовник, який розповідає про об’єкт, над яким працюватимемо, висловлює свої побажання. Ми інколи щось радимо чи підказуємо, як буде краще. Потім дизайнер створює картину з урахуванням побажань замовника, затверджуємо план разом із клієнтом. Далі проводиться купівля будматеріалів і працюємо.

 

 

www.zatyshok-komfort.com.ua

E-mail: zatyshok.komfort@gmail.com

095-652- 00-01, 098-652-00-01

ТОВ «ЗАТИШОК-КОМФОРТ»  м.Луцьк, вул.Конякіна, 18а

0 Комментариев