Заступника Шокіна перевірять на законність отримання двох квартир і землі

news

Повідомляє gazeta.ua

Народний депутат з “Батьківщини” Ігор Луценко звернувся із запитом до генпрокурора Віктора Шокіна з проханням перевірити законність набуття заступником генпрокурора Віталієм Касько і членами його сім’ї прав на нерухомість.

Про це йдеться у депутатському запиті, – пише “Цензор”

Нардеп зазначає, що має документи, в яких говориться, що Касько двічі отримував службове житло від Генпрокуратури, яке згодом приватизували.

У 2002 році йому надали в якості службового житла 1-кімнатну квартиру площею 49, 5 кв.м. Квартиру оформили на його мати, яка не проживала у столиці і не потребувала поліпшення житлових умов, оскільки постійно мешкала в трикімнатній квартирі у Львові.

У 2004 році квартиру приватизовала матір.

Вдруге Касько отримав службове житло площею 155 кв. м в 2010 році в новобудові на бул.Дружби Народів. Квартиру оформили на Касько, його матір, сестру і діда, які не проживали в Києві. У 2014 році Касько одноосібно приватизував квартиру.

Касько користувався квартирою, яка надавалась їй як службова, вже будучи звільненим з ГПУ.

Крім того, за словами депутата, у власності Касько перебуває земельна ділянка площею 1819 кв. м. Підставою для її набуття є договір дарування від 2009 року, але в цей час він працював в ГПУ. Тому інформація вимагає перевірки, так як прийняття подарунків службовими особами може свідчити про отримання ними неправомірної вигоди.

0 Комментариев