Заступник міністра оборони Гусєв подав у відставку

news

Повідомляє korrespondent.net

Заступник міністра оборони України Юрій Гусєв написав заяву про відставку і передав її голові Міноборони Степану Полтораку. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook у вівторок, 24 листопада.

“Вчора я прийняв рішення написати заяву на звільнення, яку вчора я віддав міністру оборони України, в команді якого дуже приємно і почесно працювати в складний для держави час. Тепер мою долю повинен вирішити він”, – написав Гусєв.

За його словами, стосовно нього особисто і офісу реформ Міноборони почалася “інформаційна атака”.

“Мені відомо, що це тільки початок різного роду публікацій та повідомлень, які дискредитують мене особисто і ті справи, які ми робимо в МО! За наявною у мене інформацією планується розширена прес-конференція, на якій у тому числі мене будуть звинувачувати в тому, що я причетний до корупційних схем щодо Євро-2012, і фірми моєї дружини витісняють виробників і отримують контракти в МО. Офіційно заявляю, що до організації проведення Євро-2012 я не мав ні в уряді Тимошенко, ні в інших урядах жодного відношення”, – написав Гусєв.

Третина кандидатів на посади в Міноборони не пройшли поліграф

Нагадаємо, з початку 2015 року з керівництва Міноборони звільнили 99 полковників і генералів. Масове звільнення відбулося в керівному апараті відомства.

0 Комментариев