Захоплення автобуса у Луцьку: заручники, зброя, вимоги

news

У центрі Луцька чоловік захопив автобус із заручниками. При собі невідомий має вибухівку та зброю.

Про ранковий інцидент повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ на своїй сторінці у фейсбуці.

Вказано, що в області ввели оперативний план “Заручник”. Територія центру міста перекрита задля забезпечення безпеки громадян. На місті працюють усі служби поліції.

ІА “Волинські новини” інформує, що очевидці чули постріли. Перед драмтеатром знаходиться автобус із пошкодженими вікнами.
На місці працюють декілька екіпажів поліції та вибухотехніки.

У поліції інформують, що чоловік опублікував у соцмережах пост з невдоволенням системою. Правоохоронці ж ведуть перемовини та намагаються обмежити доступ цивільних у центральну частину міста. Так, у твітері він привітав усіх з днем антисистеми і заявив, що «держава – це перший терорист», пише Конкурент.

Він вимагає, аби глави судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков записали і виклали в ютюбі заяви про те, що саме вони – терористи в законі.

«Правда з вуст 24-х врятує життя сотень», – написав він.

Також він заявив, що ще одна вибухівка прихована в іншому людному місці Луцька.

Відомо також, що акаунт чоловік зареєстрував у липні 2020 року.

Як повідомив очільник ГУНП Волині, особу чоловіка встановили.

«Вимоги опубліковані, але не містять конкретики. Чоловік незадоволений ситуацією в країні. Особа встановлена, ведуть переговори.

На місце прибув спецназ. Деталі наразі розкривати не можна.

Частину пасажирів ідентифікували, в них вимкнені телефони.

Вимоги – набір фраз до правоохоронних органів, державних служб. Судячи з голосу, він не є п‘яним. Інформації про те, що це воїн АТО немає. Інформації постраждалих немає.

Автобус виїжджав з Луцька, коли його захопили», – розповів Крошко.

Мешканців та гостей міста просять поставитись із розумінням та заради власної безпеки не йти та не їхати у центр Луцька.

Близько 10:10 у центрі міста пролунала автоматна черга.

Захоплення автобуса у Луцьку 21 липня 2020: відео, фотоЗахоплення заручників у центрі Луцька: в автобусі близько 20 людей ...Захоплення заручників у Луцьку - злочинець висунув умови — новини ...

0 Комментариев