За якими цінами волиняни купуватимуть продукти та ліки

news

Волинським підприємствам, які продають продукти харчування та ліки, Антимонопольний комітет встановив максимально допустимі торгівельні надбавки.Про це стало відомо сьогодні, 14 грудня, під час оперативної наради в голови Волинської ОДА.

Інформує про це Слово Волині.

Виконувач обов’язків голови Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Сергій Луговий розповів, що порівняно з березнем цього року, в області знизились ціни на борошно пшеничне вищого сорту, рис,  макаронні вироби, не змінились ціни на хліб пшеничний з борошна 1 гатунку, житній, житньо-пшеничний хліб та олію соняшникову, натомість ціни на інші продукти харчування зросли.

Посадовець каже, що однією з умов стримування зростання цін на основні продукти харчування є необхідність зменшення усіма учасниками ринку роздрібної торгівлі торговельних надбавок в межах граничних рівнів, встановлених розпорядженням органів виконавчої влади.

Так, на хліб простої рецептури надбавки повинні не перевищувати 6%, на всі інші продукти споживчого кошика – 15%. Це стосується й лікарських засобів, які мають обмеження у розмірі торгівельних надбавок для закритих закладів в межах 10%, для вітчизняних ліків – 25%, для решти – 35%.

0 Комментариев