За вихідні поліцейські затримали 4 осіб з наркотичними речовинами

news

Луцькі патрульні за вихідні виявили чотирьох осіб із, ймовірно, наркотичними речовинами. Про це повідомили у Патрульній поліції Волинської області.

У суботу, 3 жовтня, патрульні з роти тактико-оперативного реагування отримали виклик про порушення тиші на вулиці Бенделіані, що в Луцьку.

Прибувши на місце події, патрульні виявили трьох осіб до яких, відповідно до ст. 34 Закону України “Про Національну поліцію”, застосували поліцейський превентивний захід поверхневу перевірку.

Під час якої в 17-річного хлопця виявили електронні ваги та 6 згортків невідомої речовини, ймовірно наркотичної.

Цього ж дня ТОРівці у парку 900-річя Луцька, виявили групу осіб. Застосувавши поліцейський превентивний захід поверхневу перевірку, в одного з чоловіків виявили пачку від цигарок, в якій знаходився згорток. В якому знаходилася подрібнена речовина зеленого кольору, рослинного походження, зовні схожа на наркотичний засіб — канабіс.

Наступного дня, поліцейські роти ТОР отримали виклик про бійку на проспекті Відродження, де виявили 35-річного чоловіка, який мав явні ознаки сп’яніння.

Під час превентивного заходу поверхневої перевірки, відповідно до ст.34 Закону України “Про Національну поліцію”, інспектори виявили 2 поліетиленові пакети з білою порошкоподібною речовиною, зовні схожою на наркотичну — амфетамін, та 1 поліетиленовий пакет із зеленою подрібненою речовиною рослинного походження, зовні схожою на наркотичну — канабіс, та предмет, схожий на холодну зброю, а саме — кастет.

А цієї ночі, патрульні отримали орієнтування про те, що у Луцьку рухається автомобіль Volkswagen Passat, в якому, можливо, є наркотичні речовини.

Під час зупинки автомобіля на вулиці Набережній, невідома особа із передніх пасажирських дверей викинула поліетиленовий пакет білого кольору.

Патрульні встановили, що він може містити наркотичні речовини.

У всіх випадках патрульні одразу викликали слідчо-оперативну групу Луцького відділу поліції.

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди сидят
Нет описания фото.

Нагадуємо, що, відповідно до ст. 307 КК України, незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

0 Комментариев