За доставку та пакування платити будемо більше – «Нова пошта» підвищує тарифи

news

«Нова пошта» з 20 березня підвищує тарифи на доставку та пакування. Збільшення плати  зумовлене інфляцією та зростанням цін на пальне й комунальні послуги.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Так, тариф на базові послуги доставлення підвищують на 5 гривень, а вартість упакування — на 1-6 грн. Точні ціни на різні послуги можна переглянути тут.

У компанії розповіли, що впродовж довгого часу свідомо не підвищували тарифи, бо розуміли всю складність економічної ситуації, пов’язаної з пандемією та карантином. Водночас зараз вимушені це зробити через інфляцію та зростання цін на пальне й комунальні послуги.

Крім того, у «Новій пошті» скасовують додаткову плату за ручну обробку однієї зі сторін під час відправки посилок розміром від 70 см. Тобто, кожна посилка пакується у довжину та ширину, і якщо одна зі сторін перевищує 70 см, плати за її пакування тепер не буде. За решту сторін оплата залишається.

Тепер такі посилки доставлятимуть за базовим тарифом. Головне — щоб вони були упаковані в коробку, гофрокартон або на плоскій основі.

 

0 Комментариев