З металодетектором – на волинських журналістів

news

Вхід у сесійну залу Волинської обласної ради стережуть охоронці з металодетекторами. 8 грудня під час сесії вони обшукували представників преси.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Друге пленарне засідання сесії Волинської обласної ради почалося з несподіванки для журналістів: при вході в сесійну залу їх зустрічав молодик із металодетектором. Він запитував, чи є в них зброя чи вибухівка, а в деяких обшукував сумки. На запитання, хто він, чоловік відповідав, що зі служби охорони. Аби не було зайвих запитань та образ, пізніше до нього підійшов правоохоронець, який чергує у приміщенні облради.

Утім, без інцидентів не обійшлося. Так, на сесію охоронець не хотів пускати журналістів одного з видань. Охоронці пояснюють свою присутність тим, що нині в країні складна ситуація і треба дбати про безпеку. Проте подейкують, що таке нововведення викликане присутністю на сесії голови облради Ігоря Палиці, який і раніше всюди ходив у супроводі охорони.

До того ж, під стінами «білого дому» помітили автівку зі спецобладнанням, яке може бути призначене для перехоплення телефонних сигналів.

0 Комментариев