З Днем працівників суду 2020 – вітання з професійним святом служителів закону

news

Сьогодні, 15 грудня, своє професійне свято відзначають працівники судової системи. День святкування був обраний на честь створення на честь створення Генерального суду в Українській Народній Республіці в 15 грудня 1917 року. Таким чином, в Україні була створена власна судова система і велася робота, спрямована на забезпечення затвердження судової влади.

Свято працівників судів було встановлено Указом Президента від 8 грудня 2000 року, “враховуючи роль судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права і розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави”.

Сучасну судову систему України складають: Конституційний Суд України, Суди загальної юрисдикції, арбітражні суди. Вищим судовим органом у системі судів загальної юрисдикції є Верховний Суд України.

Зараз правосуддя в Україні здійснюється виключно судами, згідно з Конституцією. Там же прописані і вимоги до кандидатів у судді. Вони повинні мати відповідну освіту, стаж юридичної роботи, проживати в Україні не менше десяти років і володіти державною мовою.

День працівників суду 2020 Україна-привітання з Днем суду картинки,  листівки — УНІАН

***

У День працівника суду

Вітає вся країна:

І здоров’я, і кохання,

І збувалися щоб мрії!

Справедливість торжествує

Життя хай радує, чарує.

І хай вірить у вас народ,

Український суд, вперед!

***

Вітаю з Днем працівників суду України. Бажаю незмінних принципів справедливості і неупередженості, бездоганної діяльності і великих успіхів, абсолютної удачі в житті і високої репутації, міцного здоров’я і бравих сил. Нехай правосуддя завжди торжествує, нехай закон і чесність правлять країною.

***

Вітаю з Днем працівників суду України і бажаю, щоб в нашій країні не було таких складних проблем, які доводилося б довго розплутувати, щоб всі справи вирішувалися швидко і правильно. А для відповідальної і важливої роботи бажаю здоров’я, терпіння, сил і бездоганного професіоналізму, а також бажаю удачі, любові, достатку і щастя для повноцінного життя.

***

День працівників суду
Ми сьогодні відзначаємо,
І з відкритою душею
Вас сердечно вітаємо!
І бажаємо вам добра,
Миру і благополуччя,
Щоб тілом і душею
Були ви завжди могутні!

* * *

Вірним бути завжди Феміді
Почуття в справу не впускати,
Не вважати долю планидою,
Вигод низьких не шукати,
І в побуті, і на засіданнях
Справедливим бути завжди –
З Днем працівника суду!

* * *

Свято справедливості і гуманності сьогодні відзначають працівники судової справи України. Від щирого серця дарую найщиріші слова професіоналам своєї справи, справедливим гарантам народної безпеки і гармонії в українському суспільстві. Нехай робочі справи увінчуються успіхом, домашні суперечки вирішуються на раз, а всіх цілей досягнення стають все ближче. Бажаю терпіння і витримки в вашій відповідальній справі.

* * *

Прийміть поздоровлення з Днем працівників суду України. Бажаю вам незмінних принципів справедливості і неупередженості, бездоганної діяльності і великих успіхів, абсолютної удачі в житті і високої репутації, міцного здоров’я і бравих сил. Нехай правосуддя завжди торжествує, нехай закон і чесність правлять країною.

Ставищенська РДА — Привітання голови Ставищенської РДА з Днем працівників  судуДень працівників суду України відзначається 15 грудня 2020 року ⋆ Картинки,  листівки, привітання15 грудня - День працівників суду! | Куп'янська районна рада

0 Комментариев