З 8 лютого змінюється процес подачі документів на візу

news

З 8 лютого змінюється процедура подачі документів на візу. Зокрема, йдеться про вимоги Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі.

… з 8 лютого 2021 року Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі будуть приймати анкети виключно заповнені онлайн. Анкети заповнені вручну прийматися до розгляду не будуть.

– зазначається на сайті ППВА.

Формуляр візового бланка пропонують заповнити на сайті за відповідним посиланням.

Також на сайті рекомендується

перевіряти пакет документів на повноту перед тим, як надсилати Новою поштою. Якщо пакет документів неповний, ППВА не зможуть опрацювати документи та не нестимуть відповідальності за затримку у опрацюванні.

Дещо раніше на сайті рекомендували подавати документи на візу особисто, а також сплачувати сервісний збір безпосередньо у візових центрах:

З уваги на видовжений час опрацювання заявок, отриманих у форматі поштового відправлення, рекомендуємо подавати документи особисто до міст Львова, Івано Франківська, Ужгорода, Луцька, Рівного та Тернополя.

Наполегливо рекомендуємо здійснювати оплату сервісного збору в банку для подачі документів безпосередньо у Візовому Центрі м. Львова, Івано Франківська, Ужгорода, Луцька, Рівного та Тернополя.

0 Комментариев