З 22 червня в Україні посилять контроль за дотриманням карантину

news
З понеділка, 22 червня, в Україні буде посилено контроль над карантином
Починаючи з цього тижня в нашій країні буде посилений контроль за дотриманням карантину. Більш детально про це після засідання уряду, заявив Максим Степанов, який очолює Міністерство охорони здоров’я України.

Відповідно до думки Степанова, для того, щоб не допустити в Україні такого сценарію, як був в Іспанії, або Італії, необхідно повернутися до накладання штрафів за порушення карантину в Україні. Цитата з заяви Степанова: «Ми маємо Держпотребслужбу і Національну поліцію. Ми врегулювали накладення штрафів за порушення карантину. Ми вважаємо, що з понеділка ці два органи повинні більш жорстко реагувати. Ми не можемо допустити такого сценарію, який ми спостерігали в Італії або Іспанії».

Як і, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко нагадав, що кожен шостий об’єкт вельми сильно порушує протиепідемічні норми. Він також сказав: «Такі порушення призводять до інфікування. Є також і порушення в транспорті». Степанов закликав громадян України дотримуватися карантинних обмежень. В цей же час, в Міністерстві внутрішніх справ України відзначили, що щодня для забезпечення карантинних заходів та безпеки в Україні залучається понад 16500 співробітників правоохоронних органів.

0 Комментариев