Юрист системи БПД Волині допоміг жінці врятуватись від кривдника

news

До Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась пані Катерина, яка шукала захисту від колишнього чоловіка, котрий вчиняв домашнє насильство. Жінка розповіла про те, що шлюб між нею та кривдником був розірваний ще в червні 2020 року. Однією з причин його розірвання послугувало те, що стосунки в сім’ї значно погіршилися, виникали часті непорозуміння, які переростали в скандали. Шлюб носив лише формальний характер.

У процесі розірвання шлюбу чоловік пані Катерини в стані алкогольного сп’яніння неодноразово погрожував їй. Така поведінка викликала занепокоєння й лякала жінку. Останньою краплею терпіння стало те, що колишній чоловік під час словесного конфлікту умисно погрожував клієнтці вбивством, тримаючи в руках ніж. Під час цього інциденту пані Катерина викликала поліцію та написала заяву про вчинення кримінального правопорушення.

Жінка боялася, що є вірогідність продовження вчинення домашнього насильства з боку чоловіка, тому вона й звернулася в центр із проханням допомогти їй в написанні обмежувального припису щодо кривдника. І оскільки відповідно до законодавства клієнтка підпадала під категорію для надання безоплатної вторинної допомоги як особа, що постраждала від домашнього насильства, що було підтверджено відповідними довідками, юрист центру Олексій Кірносов в найкоротші терміни підготував заяву про видачу обмежувального припису, яка в судовому засіданні була підтримана.

Рішенням Володимир-Волинського міського суду видано обмежувальний припис стосовно кривдника строком на 6 місяців, яким заборонялося наближатися ближче, ніж на 100 метрів до місця проживання та перебування пані Катерини, розшукувати її та вести з нею листування та телефонні перемовини.

Рішення суду – за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/92622690.

0 Комментариев