Юніори «Волині» без проблем перемогли однолітків з Бреста

news

Команда луцької «Волині» віком до 14 років «в одні ворота» перемогла однолітків з Бреста. Товариська зустріч «Волині» та «Динамо» з Бреста завершилася з рахунком 8-1.

Матч відбувався у рамках свята футболу на стадіоні «Авангард». Юні волиняни відразу взялися за справу, «притиснувши» гостей до власних воріт. Першого гола вболівальникам довелося чекати не довго. Вже в першій п’ятнадцятихвилинці наші юнаки зуміли відрити рахунок на табло, скориставшись непорозумінням захисту господарів.

Перший тайм був щедрим на голи та цікаві епізоди: пенальті, червона картка та 5 м’ячів у воротах гостей. Майбутні зірки волинського футболу продемонстрували, що недарма саме вони захищали честь України в дитячій Лізі Чемпіонів.

Друга половина зустрічі пройшла за сценарієм першого тайму. Господарі поля домінували, забивши ще два голи. «Динамівці» зуміли забити м’яч престижу, але на більше білоруську команду не вистачило.

Автор статті: Олег Горох