Юні волиняни підкоряють Закарпаття

news

Талановита молодь з Волині бере участь у ХІХ дитячо-юнацькому фестивалі естрадної пісні “Різдвяна зіронька 2016”, який відбувається в Мукачеві. Пише galagov.tv.

Цей фестиваль вже 19 років об’єднує яскраву, талановиту молодь з усієї України. За ці роки він розширився настільки, що співає не лише на Закарпатті, а й на всю країну. 
Цей фестиваль був започаткований Мукачівським Будинком школярів у 1996 році. Програма фестивалю є конкурсною та проводиться у жанрі естрадної пісні у таких номінаціях: індивідуальні виконавці, дуети, тріо, та вокальні ансамблі.

Цього року на фестиваль приїхало 172 учасника з усієї України, а саме: Хмельницького, Вишгорода, Старокостянтинівська, Нетішина, Херсона, Болграда, Сум, Славути, Чернівців, Кременця, Київської, Вінницької, Волинської, Одеської, Тернопільської. Івано-Франкіської, Запорізької, Хмельницької областей, та майже з усіх куточків Закарпаття.

Оцінювати молодих виконавців покликали компетентне журі у складі: Марини Радченко, Надії Підгородської, Мирослави Качур, Олександра Садварій, Яни, Садварій та Аліни Паш.

Привітати та урочисто відкрити фестиваль прийшов заступник міського голови, керуючий справами виконкому Олександр Галай.

0 Комментариев