Юні волинські туристи побували в Карпатах. ФОТО

news

Центр туризму, спорту та екскурсій має хорошу традицію напередодні новорічних свят проводити активний відпочинок та оздоровлення для кращих своїх гуртківців у зимових Карпатах.

Цього року 66 вихованців — учасники туристської експедиції «Пізнай свій край» здійснили п′ятиденну подорож до Карпат. Одна група дітей побувала у Верховинському районі Івано-Франківської області з 14 по 18 грудня, а інша — у смт.Ворохті з 20 по 24 грудня, — інформує прес-служба ЦТСЄ.

Юні туристи мали можливість ознайомитись з природними та туристсько-краєзнавчими та природними об’єктами Івано-Франківщини, звичаями та традиціями гуцульщини. Діти побували на екскурсіях у Яремчі, Івано-Франківську та Верховині, де відвідали історичні пам’ятки, музеї, також здійснили зимове сходження на вершини гір Магура, Ігровець, Хом’як, піднялись на «Скелі Довбуша», познайомились з гірськолижним туристським комплексом «Буковель». Проте, найбільше задоволення отримали від катання на лижах карпатськими схилами.

Дні пролетіли швидко і прийшов час повертатись додому, але зимові Карпати надовго залишаться в пам’яті кожного. Важливо, що діти пізнають рідний край не з книжок чи розповідей, а можуть на власні очі побачити красу природи, пізнати його історію, культуру, традиції, поспілкувались з колоритним гуцульським населенням. Походи, подорожі та експедиції мають велике значення у вихованні та навчанні дітей і молоді.

Ця експедиція стала початком численних заходів, запланованих Центром туризму, під час зимових канікул, які цього року розпочались раніше і триватимуть до 15 січня.

0 Комментариев