Податкова отримала від Луцькради мільйон гривень на комп’ютери

news

Луцькі податківці отримають один мільйон гривень із міського бюджету на покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області.

Про це стало відомо вчора, 31 серпня, під час засідання сесії міськради.

Депутат Луцькради Богдан Богонос закликав не підтримувати цей проект рішення:

«Голосуючи за подібні рішення ми повинні розуміти, шо збираємось фінансувати перш за усе державну стуктуру. Чи запитували ви своїх виборців, що вони думають з приводу цього рішення? Наприклад, я не зміг пояснити батькам, котрі зачасту за власний рахунок роблять ремонти у класах чи групах, де перебувають їхні діти. Несуть, тому що нажали. Міський бюджет з тих чи інших причин усі потреби профінансувати не може. Усі ми знаємо скільки потреб до фінансування держава передала на місцеві бюджети у цьому році. Зараз ми отримали практику, що кожного місяця до нас приходить той чи інший державний орган і просить грошей. У минулому місяці ми виділили кошти казначейству, сьогодні у нас просять мільйон на податкову, хто прийде наступний? Я розумію представника податкової. Їх фінансують практично із центрального бюджету і змушують іти за грошима до місцевих органів влади. Тому наша фракція вважає, що місто має багато інших більш важливих питань, котрі можна вирішити за ці кошти».

Депутат Борис Смаль зауважив, що під час засідання комісій двічі пропонував передати стару техніку із податкової у дитячі садки та школи. Однак йому спочатку доводили, що це неможливо законодавчо,  а коли він довів, що можливо, то йому почали доводити, що ця техніка уже «стара».

Подискутувавши, депутати все ж таки проголосували за проект рішення – отож Луцька податкова отримає мільйон гривень на розвиток.

0 Комментариев