Януковича судять за законом, який він сам ухвалив

news

Колишнього главу держави Віктора Януковича та інших екс-нардепів судять за прийняття “диктаторських законів” за одним із тих же законів. Про це розповів в інтерв’ю ТСН відомий адвокат Ігор Фомін.

За його словами, у справі про прийняття “диктаторських законів” 16 січня 2014 року в суді зараз відповідає тільки екс-глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов. Докази проти інших фігурантів все ще намагаються знайти слідчі, говорить адвокат.

“Найбільше розжарення пристрастей під час прийняття “диктаторських законів” викликав закон про заочне засудження. Так от, цей закон вже прийнятий новою владою і вона ним дуже пишається. За іронією долі, саме з його допомогою і притягують до відповідальності Віктора Януковича та інших представників колишньої влади”, – зазначив Фомін.
Раніше в Генпрокуратурі заявили, що вказівки про прийняття “диктаторських законів” 16 січня 2014 року виходили безпосередньо від колишнього президента Віктора Януковича.
Один з “диктаторських законів” – про заочне винесення судового вироку, був прийнятий новою Верховною Радою 7 жовтня 2014 року.
Нагадаємо, в червні генпрокурор Віктор Шокін повідомив про початок процесу заочного суду над Януковичем.

0 Комментариев