Якими будуть тарифи на газ та світло з 1 квітня для українців?

news
В Україні з 1 квітня перестануть контролювати тариф на газ, а вже з 1 травня всіх українців переведуть на нові тарифи – річні. Що ж до електроенергії, то у КабМіні вирішили зберегти тариф на електроенергію для населення на нинішньому рівні.
“Сьогодні ми прийняли рішення про те, що ціна на електроенергію для українців залишається без змін, тобто 1,68 грн за кіловат-годину. Державна компанія “Енергоатом” продовжує постачати електроенергію для людей за пільговою ціною”.
 – заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду, яке відбулося у середу, 24 березня.

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” у квітні також збереже ціну природного газу для населення на поточному рівні 6,86 грн/ кубометр, ціна газу у рамках постачальника “останньої надії” на квітень також збережеться на березневому рівні 6,99 грн/кубометр.

Про це в ефірі “5 каналу” заявив голова правління “Нафтогазу” Андрій Коболєв, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Ми своїм клієнтам збираємося запропонувати на квітень таку ж ціну, яка була у них в березні. І таким чином ми закінчуємо опалювальний сезон стабільною ціною”, – сказав Коболєв.

При цьому він не став говорити, яку фіксовану ціну “Нафтогаз” готовий запропонувати у рамках річного контракту, термін дії якого почнеться 1 травня 2021 року.

“Ця ціна поки що не визначена. Ми підписали перший великий контракт (з “Йе Енергія” Дмитра Фірташа – ред.), який містить формулу ціноутворення. Ціна буде точно відома 25 квітня цього року”, – додав Коболєв.

За його словами, частка “Нафтогазу” на ринку з серпня 2020 року сьогодні зросла на 11 в.п. – до 13%.

0 Комментариев
Система Orphus

Залишити коментар

*

Scroll Up