Які продукти не варто зберігати в холодильнику

news

У нас давно прижився стереотип, що ідеальне місце для зберігання продуктів — це холодильник. В якійсь мірі це так, але далеко не всі продукти можна зберігати у холодильнику, повідомляють The Daily Mail.

Вплив холодильника на деякі продукти кардинально протилежний, хорошому зберіганню, а саме може псувати смак продуктів, деякі швидше псуються, втрачають корисні властивості та вигляд, а є і такі, які після зберігання в холодильнику шкодять здоров’ю.

Помідори
Холодне повітря спиняє процес дозрівання помідорів. З холодильника вони смакуватимуть набагато гірше. Температура також змінює їхню текстуру, роблячи м’якішими. Найкраще тримати помідори у захищеному від сонця місці десь на кухонній поверхні. У цьому холодильнику деякі продукти лежать неправильно.

Картопля
Зберігання картоплі у холодильнику перетворює крохмаль у цукор швидше, тому під час приготування вона може розварюватися й мати специфічний присмак. Найкраще тримати його у паперових пакетах у прохолодному місці.

Які продукти не варто зберігати в холодильнику

Хліб
Переконання, що в холодильнику хліб довше лишається свіжим – хибне. Хліб дійсно буде зберігатися довше, але холодна температура призведе до того, що він швидше стане жорстким і втратить свої поживні властивості.

Банани
Банани – тропічні фрукти, тому найкраще вони існують у теплих температурах. Зберігання в холодильнику припиняє процес їхнього дозрівання, а надмірно холодне повітря може спричинити почорніння його шкірки та появу присмаку.

Які продукти не варто зберігати в холодильнику

Кавуни
При кімнатній температурі кавуни мають більше антиоксидантів, ніж ті, що зберігаються у холодильнику. Вони можуть краще смакувати охолодженими, але для здоров’я корисніше з’їсти кавун одразу після покупки.

Базилік
Більшість людей зберігає трави на полицях дверцят холодильника. Дослідження ж показують, що це шкодить. Холодний базилік не тільки швидше зів’яне, а й поглине усі сторонні запахи з холодильника. Ідеальний спосіб зберігання трав – у склянці з водою, як квіти.

Які продукти не варто зберігати в холодильнику

Кава
Щоб кава мала свіжий, сильний та багатогранний аромат, потрібно терміново витягти її з холодильника. Там вона вбирає запахи інших продуктів. Зберігати каву можна у прохолодному, захищеному від світла місці, наприклад у кухонній шафці.

Продукти з металевих ємностей

Національна служба охорони здоров’я Великої Британії забороняє тримати відкриті металеві посудини, наприклад із овочами чи бобами, у холодильнику. Метал може окислитися і потрапити у їжу. Продукти варто одразу перекласти до скляних чи пластикових контейнерів.

Фото з інтернету

0 Комментариев